please wait, site is loading

Blog

Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Posted on: Şubat 8th, 2017 by harunarslan | 1 Comment
Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Düğün Fotoğrafçısı Ankara

En önemli ve en özel günlerin her zaman için en kalıcı hatırası ve baktıkça tekrar tekrar aynı mutluluğu yaşamanın sırrı fotoğraflardır. Özel günlerin vazgeçilmezi olan fotoğraflar büyük bir kalıcılığın simgesi ve hatırlandıkça insanı tekrar olarak aynı ana götürme özelliğine de sahiptirler.  Fotoğraflar hem oldukça kaliteli hem güzel bir albüm halinde olunca tabi daha dayanıklı ve daha uzun zamanlar sizlere mutluluk verirler. Eş dost, akraba ve daha bir çok kişinin içinde bulunduğu fotoğraflar her zaman için kapağı açılan ve hatıra olarak saklanırlar. İşte bu hizmet sizler için en özel gününüz olan düğün fotoğraflarınızdan geçer.  Düğün fotoğrafları gelin ve damat için o özel anların en kalıcı simgeleri olarak saklanırlar. Özel bir albüm içinde yıllar boyunca sağlam bir şekilde köşelerinde durur ve hatta eş dost geldiğinde tek tek yeniden bakılırlar.

Düğün fotoğrafçısı Ankara firması olarak siz değerli müşterilerimizin istediği her yere gelir ve sizin istediğiniz her mekan çekimine uygun olarak çekim yaparız. Sunduğumuz hizmet her şehir ve ilçe için ayrı ayrı özellikleri beraberinde getirir ve eksik olan hiçbir yanı olmadan sizlerin özel günlerinde en özel anlarınızı kaydeder ve en güzel fotoğraflar halinde sizler ile paylaşır ve kalıcı bir albüm yaparak yıllar boyunca saklanma garantisi ile çalışırız. Düğün çekimlerinde yapılan hataların hiç biri bizim yaptığımız çekimlerde yer almaz olabildiğince kaliteli bir çekim ve kaliteli fotoğraf kağıtları ile istediğiniz zaman teslimini yapabiliriz. Düğünler sizler için ne kadar önemli ve saklanmasını istediğiniz hatıralar ile doluysa bizler için de özel anların fotoğraflarını bir bir çekerek sizlere kaliteli bir hizmet sunmak da bizim amacımız olmaktadır. hizmet kalitemiz siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlar ile daha kalıcı ve zamana dayanıklı fotoğraflar çekerek sizlere sunmaktır. Sunduğumuz hizmetler içinde;

  • Düğün alanı hariç istediğiniz mekan çekimleri,
  • Düğün içerisinde olan kayda değer anların fotoğrafları
  • İsteğe bağlı olarak büyük küçük boyutta fotoğraf kareleri

Karma set halinde yapılan albümler ve daha aklınıza gelebilecek bir çok hizmet çeşidimiz bulunmaktadır. Düğünlerde yapılan mekan çekimleri ister deniz, ister göl, ister orman, isterseniz tarihsel mekanlar olsun siz her nerede olursanız olun biz oraya bütün çekim aletleri ile gelerek hem video hem de fotoğraf çekimi yapmaktayız. Yapılan fotoğraf çekimleri en geç 1 hafta içerisinde istediğiniz şekilde ayarlanarak en kısa zaman içerisinde sizlere teslim edilir ve anılar o andan itibaren tekrar yaşanmaya başlar. Siz değerli müşterilerimiz manzara çekimleri konusunda gidebilecek bir manzara bulamadı ise biz en özel manzara resimleri içerisine sizlerin sanki oradaymış gibi çekimlerini ayarlar ve gerçek bir manzara çekimi olarak sizlere sunarız.

Fotoğrafta Kalıcı Özellik Arayanlara

İstediğiniz her türlü ahşap, kağıt, cam ve özel boyut fotoğraflar için gerekli çalışmalar yapılarak istediğiniz fotoğraf özelliklerine uygun ve çerçeve dahil olmak üzere düğün fotoğraflarınızı hazırlamaktayız. Düğün boyunca gelin alma, gelin başı, düğün konvoyu, iç mekan, dış mekan çekimleri, özel çekimler, gelin ve damadın arkadaşları ile yapılacak olan çekimler, akraba çekimleri anlayacağınız bütün bir düğün boyunca yapılan çekimler sizlere sunulur. Siz istediğiniz fotoğrafları özel bir şekilde yapılmasını istedikten sonra diğer fotoğraflarda dahil olmak üzere düğün albümüne eklenir.  Ankara düğün fotoğrafçısı sizler için en kaliteli düğün fotoğraf çekimini en kaliteli haliyle sizlere sunmaktadır.

One Response

  1. SELEN — 09 Şubat 2017 at 09:57

    müthiş bir hizmet.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir