please wait, site is loading

Blog

ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Posted on: Kasım 1st, 2018 by harunarslan | No Comments
ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

Ankara’da düğün fotoğraf çekimi yapılabilecek yerlerden biri de Altınköy Açık Hava Müzesi’dir. Altınköy Açık Hava Müzesi ile ilgili önceden de bir blog yazımız yayınlandı. Bu yazıda da hangi tarz dış çekim, düğün hikayesi veya düğün klibi çekimlerinde bu dış çekim mekanını kullanmalıyız ondan bahsedeceğiz.
Ankara’da dış çekim fotoğraf çekiminde son yıllarda sıkça kullandığımız yerlerden biridir Altınköy Açık Hava Müzesi. Büyük ve inişli çıkışlı bir arazisi olduğu için mutlaka gelin ayakkabısı rahat olmalıdır. Gerekirse yedek bir gelin ayakkabısı getirilmelidir. Ortamın havası gereği de vintage gelinlik modelleri, balık gelinlik modelleri, uçuş uçuş gelinlik modelleri tercih edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta gün ve saat ayarlamasının doğru yapılmasıdır. Mutlaka düğün fotoğrafçınızla doğru günü seçmelisiniz. Bizim Ankara düğün fotoğrafçısı olarak deneyimimiz haftaiçi düğün çekimlerine daha uygun olduğudur. Çünkü dışarıdan ziyaretçiye açık bir mekan olduğu için haftasonları çok kalabalık olabiliyor ve istenilen yerlerde istenilen kadar süre durabilmek zorlaşıyor, düğün fotoğrafının arka planı bozulabiliyor ve düğün çiftlerimizin moralleri bozulabiliyor. Bu nedenle daha sakin zamanları tercih etmek oldukça akıllıca oluyor.
Ekibimiz Altınköy Açık Hava Müzesi’nde yapılan çekimlerde çok deneyimli olduğu ve her ayrıntıyı düşündüğü için sizleri ekibimizle tanışmaya davet ediyoruz. Sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir