please wait, site is loading

Blog

Ankara Dış çekim Düğün Fotoğraf Çekimi Mekanları

Posted on: Ocak 19th, 2018 by harunarslan | No Comments
Ankara Dış çekim Düğün Fotoğraf Çekimi Mekanları

Ankara Dış çekim Düğün Fotoğraf Çekimi Mekanları

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için İç Mekan Tercihleri

Sevgili Ankara düğün çiftlerimiz merhabalaaar,

            Ankara düğün fotoğrafı çekiminizin iç mekan fotoğralarından oluşmasını mı istiyorsunuz, işte doğru adrestesiniz. Dikkat edilmesi gerekenlerin başında yine doğru Ankara düğün fotoğrafçısı ile çalışmak geliyor. Çünkü iç mekan düğün fotoğraflarında (düğün hikayesi olsun, düğün klibi olsun) düğün fotoğrafçısının deneyimi daha da ön plana çıkmaktadır. Çünkü fotoğrafın vazgeçilmezi olan ışık dış mekandakinden çok farklıdır ve hatta iç mekandan iç mekana da değişiklik göstermektedir. Bu nedenle düğün fotoğraf albümünüzün oluşmasında mekana göre ışık ayarlamalarını iyi yapabilen, ve kaliteli ışık sistemleri kullanan düğün fotoğrafçılarını tercih etmeniz gerekmektedir.

Yaz ayları dış mekan konusunda daha elverişliyken, kış aylarında yağmur, kar gibi durumlara karşı iç mekan düğün fotoğraf çekimi tercih edilebilir. Burda şuna da değinmek gerekli; bahar ve kış aylarında düğünü olan sevgili düğün çiftlerimiz, illaki dış çekim istiyorsa biz düğün günü öncesi veya sonrası bir günde üşümek ve ıslanmak pahasına harika düğün fotoğrafları çıkarmaya da bayılıyoruz, aklınızda olsun 🙂  Veyahut gelin ve damadımız Sıcak bir havada serin ortamda düğün fotoğraflarının oluşmasını isteyebilir, hatta tarz olarak iç mekan düğün fotoğraflarına bayılıyordur, o zaman da tercih bu yöne kaydırılabilir. Bizim portfolyomuzu iç mekan düğün fotoğrafları açısından da incelemek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz efendim 🙂

Harun Arslan Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir