please wait, site is loading

Blog

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Fiyatları

Posted on: Ağustos 15th, 2017 by harunarslan | No Comments
Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Fiyatları

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Fiyatları

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Fiyatları

Sevgili düğün çiftlerimiz merhabalaaar,

            Düğün hazırlıkları içinde en önemli detaylardan biri de düğün fotoğraf çekimidir. Düğün hikayesi, düğün klibi ve dış çekim fiyatları açısından Ankara’da karşılaşılan farklılıklar çiftlerimizin kafasını karıştırabilir. Bu yüzden hem düğün fotoğraf çekimi için neye ücret ödediğinizi, hem de neden fiyatlarda farklılıklar var bunlar üzerinde durup, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanızı sağlamak istiyoruz.

Öncelikle düğün fotoğraf çekimi için ödediğiniz ücretin içinde; düğün hikayesi çekim gününüz esnasında gerçekleşen fotoğraf çekiminiz, sonrasında düğün fotoğraf albümü için seçilen gelin damat fotoğraflarının işlenmesi, düğün albümünüzün tasarımının yapılıp onayınıza sunulması, düğün albümünün basılması ve teslim edilmesi aşamaları yer almaktadır. Düşünülenenin aksine alınan ücret; sadece dış çekim anı değil, sizinle ilk randevudan başlanıp, albüm teslimine kadar süren bu süreçteki tüm aşamaları içermektedir.

Peki neden fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Kaliteki düğün hikayesi hizmeti için deneyimli ve oturmuş bir ekiple çalışmak en akıllı çözümdür. Çünkü çevrede çok daha düşük fiyata hizmet veren yerler; daha çok ucuz yollu fotoğraf makinaları ile çalışan, deneyimi az, genelde ek iş olarak haftasonları çekim yapan yani profesyonel olmayan, fotoğraf işlemleri ve düğün albüm tasarımları konusunda eğitimi olmayan ve yine düğün albüm kalitesinde de ucuza kaçanlardır. Bu nedenle düğün fotoğrafçıları arasında uçurum farklar görebilirsiniz. Bu nedenle, çiftlerimiz düğün fotoğrafçısı seçerken mutlaka ofislerine gitmeli, düğün albümlerini kendi gözleriyle görmeli ve düğün arşivini göğsünü gere gere paylaşan ekiplerle çalışmalıdır. Düğün hikayeniz öncesi, esnası ve sonrasında verilen emeği gördüğünüzde bu ekibe bu ücret az bile diyeceksiniz J

Harun Arslan Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir