please wait, site is loading

Blog

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Pozları

Posted on: Kasım 17th, 2017 by harunarslan | No Comments
Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Pozları

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Pozları

Ankara Düğün Fotoğraf Çekimi için Dış Çekim Pozları

Sevgili çiftlerimiz merhabalaaar,

            Bu bölümümüzde de sizlere 2017 yılı dış çekim pozları hakkında bilgi vereceğiz. Harun Arslan Photography ekibi için doğal düğün pozları konusunda rakip tanımayan bir ekiptir diyebiliriz. Bitmek bilmeyen düğün fotoğraf çekimi sevdamız sayesinde devamlı yeni düğün mekanı araştırması yapıyoruz, devamlı yeni dış çekim pozları yaratma çabasındayız.. Bu emek de nacizene başarıyı getiriyor diyebiliriz..

Düğün dış çekim pozlarında doğallığı gelin ve damadımızla yakaladığımız enerji, onlara da mantıklı ve eğlenceli gelecek dış çekim pozlarını kullanarak yakalıyoruz. Dış çekim esnasında arka plan, kullanılan ışıklar ve ekipmanlar da çok önemli bir yer tutmaktadır. Dış çekim pozları; gelin hanımın ve damat beyin tek tek fotoğraflandığı kareler, detay fotoğraf çekimi (gelin saçı, gelin çiçeği, gelin ayakkabısı, düğün davetiyesi, damat beyin kol düğmesi, papyonu, kol saati vb ) ve gelin ile damadın birlikte verdiği pozlardan oluşmaktadır. Tüm bunların birçok kombinasyonunu kullanmaktayız. O zamaaan her zaman söylediğimiz gibi çekimde görüşmek üzere diyoruz, kendinize iyi bakın..

Harun Arslan  Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir