please wait, site is loading

Blog

ANKARA’DA MEVSİME GÖRE NERELERDE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİLEBİLİR?

Posted on: Mayıs 11th, 2017 by harunarslan | No Comments
ANKARA’DA MEVSİME GÖRE NERELERDE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİLEBİLİR?

ANKARA’DA MEVSİME GÖRE NERELERDE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİLEBİLİR?

Sevgili çiftlerimiz,

Yayınladığımız bu blog yazımızda sizden en çok gelen sorulardan birine cevap vermeye çalışacağız. Düğün fotoğraf çekimimizi nerede yapabiliriz?

En sık sorulan sorulardan biri olup, fotoğraf çekiminizi nerede yapacağımız düğün fotoğraf çekiminde en önemli ayrıntılardan biridir. Çünkü fotoğrafların istediğimiz havada olmasını sağlayan en büyük etmenlerden biri gelinlik, gelin başı, saç aksesuarları, gelin çiçeği, gelin ayakkabısının yanı sıra çekim mekanıdır. Nasıl ki romantik bir düğün fotoğraf çekimi için gelinliği ona göre seçiyorsak, yine sizin tarzınıza uygun bir mekan tercih etmek durumundayız.

Profesyonel fotoğraf hizmetini hem dış, hem de iç mekanda gerçekleştirebiliyoruz. Ankara üzerinden gidecek olursak aslında opsiyonlar az gibi görünse de biz birçok seçenek yaratabiliyoruz.

Sonbahar özellikle romantik bir fotoğraf çekimi için çok ideal bir zamandır. Ağaçların yapraklarının sararmaya başladığı, hafif hüzünlü ve romantik bir havanın olduğu bu aylarda eğer yağmur yoksa dış mekanda çekim yapmayı tercih ediyoruz ki mevsimin güzelliklerinden yararlanabilelim. Kışa doğru havaların daha da soğuması ve yağmur-kar olasılığına karşı, yaz mevsimlerinde ise bunaltıcı sıcaklar sebebi ile genelde iç mekan fotoğraf çekimine çiftlerimiz ile karşılıklı istişare yaparak yöneliyoruz. İç mekan çekimlerinde özellikle ışık sistemlerimizi de daha yoğun olarak kullandığımız için çok etkileyici sonuçlar alabiliyoruz. Aynı zamanda iç mekan çekimleri kışın soğundan veya yazın çok sıcaklarından korunmak açısından da çok kullanışlı oluyor. Çünkü kışın soğukta fotoğraf çekimi yapılması çiftlerimizin rahat olmasını, rahat poz alabilmelerini ve aldıkları pozları devam ettirebilmelerini çok fazla etkilemektedir. Bu yüzden iç mekan çekimleri oldukça idealdir. Bahar ve yaz aylarının gelişi ile birlikte tekrar dış mekan fotoğraf çekimlerine geçilebilmektedir. Düğün hikayesi çekiminde kuaförden başlanarak, sonrasında dış mekan çekimi için açık havada bir yere geçilebilir. Bahar ile birlikte yeşil, sarı, kırmızı, pembe, mavi gibi birçok rengi dış mekanlarda ağaçlar, çiçekler ve güzel gökyüzü sayesinde yakalayabiliyoruz. Ankara’da en çok kullandığımız dış mekan çekim yerlerini örnek teşhir albümleri üzerinde açıklamak için sizleri ofisimize davet ediyoruz. Ayrıca istenildiği takdirde Türkiye’de her şehirde hizmet veriyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir