please wait, site is loading

Blog

BİLKENT-ALTINKÖŞK DÜĞÜN FOTOĞRAFI İÇİN KULLANIMI

Posted on: Eylül 18th, 2017 by harunarslan | No Comments
BİLKENT-ALTINKÖŞK DÜĞÜN FOTOĞRAFI İÇİN KULLANIMI

BİLKENT-ALTINKÖŞK DÜĞÜN FOTOĞRAFI İÇİN KULLANIMI

Düğün Hikayesi çekimi için Altınköşk’ün kullanımı

Düğün hikayesi çekimi için diğer bir mekan ise Altınköşk’tür.
Bilkent-Altınköşk, Ankara’da düğün fotoğraf çekiminde hem dış çekim, hem de düğün iç mekan çekimi için kullanılabilecek bir mekandır.
Altınköşk, düğün hikaye çekimi için birçok açı barındırmaktadır.
Altınköşk’ün ihtişamlı giriş kapıları, bahçesi, havuzu, ihtişamlı dış cepheleri ve iç dizaynı ile düğün çiftlerimizi ve biz Ankara düğün fotoğrafçısını cezbetmektedir.
Bu sebeple düğün hikayesi ve düğün dış çekiminizi gerçekleştirebilmek için çok uygun bir mekandır.

Altınköşk’e düğün fotoğraf çekimi için giriş izni gereklidir. Bu izin ya Ankara düğün fotoğrafçısı, yada düğün çiftlerimiz tarafından alınmaktadır. Düğün fotoğraf albümünüzde daha klasik esintiler ve ihtişam istiyorsanız bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Harun Arslan Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir