please wait, site is loading

Blog

Dış Çekim Ankara

Posted on: Şubat 19th, 2017 by harunarslan | No Comments
Dış Çekim Ankara

Dış Çekim Ankara

Son yılların en fazla tercih edilen dış mekan çekimi siz değerli çiftlerin en çok istediği ve en sevilen yerlerde en güzel pozlar ile ölümsüzleşen bir an olarak kalacak ve çocuklarınız ile yıllar boyunca tekrar tekrar albüm sayfalarında o anlara yaşayabileceksiniz. Sizlere vereceğimiz  Ankara dış çekimleri  istediğiniz süre dahilinde ister akşam ister sabah vakit fark etmeden yapılır. Kaliteli bir çekim olarak fotoğraflara dökülür. Gelin ve damat bu çekimlerde istedikleri en özel ve en güzel pozları evlerinin çeşitli yerlerinde kullanabilmek için farklı boyutlarda isteyebilir ve en güzel çerçeve seçenekleri ile tercih edebilirler.

Düğün albümleri isteğiniz doğrultusunda aile çekimleri, akraba çekimleri, arkadaşlar arasında yapılan ve baş başa yapılan özel çekimler olarak farklı boyutlarda farklı albüm seçenekleri ile farklı tasarımlarda sizlere sunulmaktadır. damat ve gelin olarak ayrı bir albüm akraba ve aile olarak farklı, arkadaşlar ile yapılan çekimler ise farklı bir albüm halinde isteğiniz doğrultusunda yapılabilmektedir. Dış mekan çekimleri sırasında yapılacak olan çekimler sizler için en özel ve en güzel yerlerin nerede olması önemli değildir.

Dağ tepe, orman, deniz, tarihi güzellikler, eski evlerin bulunduğu sokaklar ve daha birçok seçenekler ile isteğiniz doğrultusunda düğün fotoğrafçısı Ankara firması olarak araştırarak ve görerek seçilebilir ve istediğiniz yerde çekimler yapılmaktadır. Albüm yapılırken iç mekan ve dış mekan çekim albümleri ayrı yapılmaktadır. gelin alma, gelin başı yapım anları, konvoy anı, ilk dans, pasta kesimi ve düğün anında aklınıza gelecek ne var ise çekimi yapılmaktadır. Gelin ve damat bu resimler arasından seçim yaparak ayrılan fotoğrafların ne şekilde albüm olacaklarını seçer ve ona göre bir albüm tasarımı belirlerler.
Albüm Seçenekleri

  • İç mekan albümlerde neşeli resimler bir yana habersiz çekilen ve renk veren anlar
  •  Düğün anında yaşanan her olayın kare kare farklı boyutlarda aynı karede yerleşmiş karma resimler,
  • Dış mekan çekimlerinin bir çoğunun yer aldığı gelin damat arkadaşları albümü
  • Aile albümü
  • Gelin alma, gelin başı, düğün alayı ve konvoyu toplu olarak yapılan bir albüm ve video seçimi sizlere sunulan albüm seçenekleri arasındadır.

Düğün fotoğrafçısı Ankara ilinde gelişmiş fotoğraflar ile sizlere en güzel anların fotoğrafları en iyi albümler ile sizlere sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir