please wait, site is loading

Blog

DÜĞÜN ALBÜMÜ FİYATLARI

Posted on: Temmuz 10th, 2017 by harunarslan | No Comments
DÜĞÜN ALBÜMÜ FİYATLARI

DÜĞÜN ALBÜMÜ FİYATLARI

Düğün Albümü

Değerli çiftlerimiiizzzz merhabalar,

            Bu yazıyı okuduğunuza göre düğün albümü hakkında kafanızda sorular var demektir. Biz de elimizden geldiğince sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Harun Arslan Photography olarak düğün albümü oluşturulması oldukça önemsediğimiz bir hizmettir. Nedeni ise, tüm hizmetimizin can bulduğu, somut bir çıktı olmasıdır. Bu nedenle de düğün fotoğraf çekimi sonrasında düğün fotoğraflarının işlenmesi, düğün albümü sayfa tasarımlarının oluşturulması ve doğru baskı merkezi ile çalışılması oldukça önemsediğimiz noktalardır. Kaliteli düğün fotoğrafları, düğün fotoğrafçılığına yapılan yatırımın (kaliteli fotoğraf makinesinden en iyi lenslere, kaliteli şarj aletlerine varıncaya kadar tüm ekipmanları kapsamaktadır), düğün fotoğrafçılığı konusundaki deneyimin ve saha çalışması esnasında düğün fotoğrafçısının enerjisinin bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Fakat düğün fotoğrafçılığı saha dışında da devam etmektedir ve düğün çiftlerimizin en çok atladığı bölüm perde arkası olan bu bölümdür. Çünkü asıl işçilik düğün fotoğraf çekimi bittikten sonra başlamaktadır. Düğün fotoğraflarının işlenmesinde kullanılan bilgisayardan, kullanılan programlara kadar düğün fotoğrafçısı yine doğru yatırımları yapması gerekmektedir. En nihayetinde doğru baskı merkezi ile çalışmalıdır. Çünkü piyasada çok cüzi fiyatlara da düğün albümü basılabilmektedir, fakat bu albümler birkaç ay veya yıl içinde hasarlanabilmektedir. Harun Arslan Photography olarak bizim amacımız ömürlük düğün albümleri oluşturmak ve çocuklarınızın dahi saklayabileceği kalitede düğün albümü teslim etmektir. Bu nedenle düğün çiftlerimize tavsiyemiz görüşmeye geldiklerinde sunulan düğün albümlerini (materyal kalitesi, baskı kalitesi, renkleri vb açısından) dikkatle incelemeleri ve dahası sunulan düğün albümü beğenildiyse kendilerine teslim edilen düğün albümünün sunulan düğün albümü ile aynı olmasına dikkat etmeleridir.

Harun Arslan Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir