please wait, site is loading

Blog

Düğün Albümü Fiyatları

Posted on: Mart 3rd, 2017 by harunarslan | No Comments
Düğün Albümü Fiyatları

Düğün Albümü Fiyatları

Bu yazımızda size Düğün albümü ve Düğün albümü fiyatları konusunda bilgilendirme yapacağız. Aslına bakarsanız düğün albümü, Düğün fotoğraf çekimi deyince olmazsa olmazlardan birtanesidir.

Her sektörde olduğu gibi düğün albümü sektöründe de bir çok üretici firma vardır. Bazı albüm fiyatları çok uygun, bazı albüm fiyatları çok pahalıdır. Ankara düğün fotoğrafçısı olarak sizlerin bu ihtiyacınızı karşılamak için bu firmalardan herhangi birisi ile çalışmamız gereklidir. Aslında bu seçimi yaparken her düğün fotoğrafçısı kendi seviyesine, hazırlayacağı ücret politikasına, sahip olduğu müşteri portföyüne göre albüm üreticisini belirlemektedir.

Örneklemek gerekir ise dış çekim hizmeti ile birlikte albüm setini 600-900 TL aralığında veren bir düğün fotoğrafçısı, 300-400 TL maliyetinde ve kalitesinde üretimi olan bir albüm setini sizlere sunamaz. Bu sebeple alacağınız albüm kalitesi daha düşük olacaktır.

Profesyonel hizmet ve kaliteli albüm seti vermeyi prensip edinen bir düğün fotoğrafçısı ile sadece 2-3 saatlik bir dış çekim hizmeti + kaliteli bir albüm setini almak istiyorsanız bütçenizi 1200-1700 TL aralığında ayarlamanız gerekmektedir. Bu rakamları belirlediğiniz fotoğrafçının ofisine gittiğinizde netleştirebilirsiniz. Çünkü albüm fiyatları ebatlarına ve baskı türüne göre kendi içlerinde değişiklik gösterebilmektedir.

Benim tercihim ise;
Sizlere daha uygun maliyet ile albüm üretimi yapan üreticiyle anlaşıp kar oranımı arttırmak yerine, sizlerin evine beni temsil edecek kalitede bir albüm göndermeliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir