please wait, site is loading

Blog

DÜĞÜN FOTOĞRAF MEKANLARI-ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ

Posted on: Eylül 28th, 2017 by harunarslan | No Comments
DÜĞÜN FOTOĞRAF MEKANLARI-ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ

DÜĞÜN FOTOĞRAF MEKANLARI-ALTINKÖY AÇIK HAVA MÜZESİ

Düğün Fotoğraf çekimi mekanları nelerdir?

Sevgili düğün çiftlerimiz; gelelim gelin ve damatlarımızdan sürekli duyduğumuz diğer bir soruya.. Düğün hikayesi çekeceğimiz düğün fotoğraf çekim mekanları nereler? Ankara altınköy düğün fotoğrafçısı olarak Ankara içinde birçok düğün fotoğraf çekim mekanı mevcuttur. Dış çekim yapabileceğimiz düğün fotoğraf çekim mekanları ve iç mekan düğün çekim yerleri olarak ikiye ayırabiliriz.

Bu yazıda dış çekim için daha uygun olan Altınköy Açık Hava Müzesi’nden bahsedeceğiz. Burası 650 dönümlük düğün fotoğraf çekimi için ideal bir parktır. Düğün hikaye çekimi için de arka plan açısından birçok opsiyonu barındırmaktadır. Altınköy’ün giriş kapısı, eski tarz evlerin dış görüntüsü, yel değirmeni, su değirmeni, asma köprüsü, yeşilliği ve akarsuyu ile düğün fotoğrafçılarına birçok imkan sağlamaktadır. Yeşilliğin içinde düğün hikayenizin bir kısmını oluşturabileceğimiz gibi asma köprü üzerinde şahane bir şekilde fotoğraf çekiminizi yapabiliriz. Bu yüzden düğün hikayesi ve düğün dış çekimi yapmak için çok elverişli bir mekandır. Fakat Altınköy açık hava müzesi için şunu söylemeden geçemeyeceğim ; Haftasonları için şiddetle önermiyoruz 🙂

Altınköy’e düğün fotoğraf çekimi için giriş; düğün çiftleri için rezervasyona gerek olmadan Altındağ Belediyesi’nin belirlediği bir ücret ödenerek sağlanmaktadır. Altındağ Belediyesi’nin sağladığı bu güzel imkan için hem Ankara düğün fotoğrafçısı olarak, hem de düğün çiftlerimiz adına çok teşekkür ediyoruz. Bu ücretler 2015 yılında 100 TL , 2016 yılında 100 TL , 2017 yılında 150 TL olarak uygulanmıştır. 2018 çiftlerimiz için ise 200 TL olacağının duyumlarını aldık :))

Harun Arslan  Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir