please wait, site is loading

Blog

Düğün hikayesi çekimi için gelinlik seçimi

Posted on: Temmuz 3rd, 2018 by harunarslan | No Comments
Düğün hikayesi çekimi için gelinlik seçimi

Düğün hikayesi çekimi için gelinlik seçimi

Düğün Hikayesi Çekimi için Gelinlik SeçimiDeğerli düğün çiftlerimiz,
2018 yılı gelinlik modelleri, gelin saçı modelleri, gelin saçı aksesuarları, gelin çiçeği, gelin ayakkabısı gibi birçok detay için yenilikler mevcut. Her yıl olduğu gibi dış çekim ve düğün hikaye çekimlerinde birçok konseptte düğün fotoğraf çekimi yapıyoruz. Bu düğün hikayesi konseptlerine uygun düğün fotoğraflarının oluşması için de konsepte uygun gelinlik, damatlık ve aksesuarlar tercih etmemiz gerekmektedir.
Düğün hikaye çekimi düğün günü veya düğün günü dışında herhangi bir günde gerçekleştirilebilir. Düğün günü dışında yapılan düğün fotoğraf çekimlerinde daha serbest davranabilirsiniz. Gelinliğin dışında hayalinizdeki bir elbise ile bile dış çekiminizi gerçekleştirebiliriz. Tabiki öncelikle nasıl bir düğün albümü konsepti istiyorsunuz ve hangi düğün fotoğraf çekimi mekanında fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsunuz buna karar vermemiz gerekiyor. Zor gibi görünse de aslında karar vermek ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmek bizim en keyif aldığımız noktalardır. Özellikle düğün günü dışında fotoğraf çekimi yaptıracak düğün çiftlerimize bazı önerilerimiz var. Öncelikle prenses gelinlik, A kesim gelinlik, tarlatanlı gelinlik gibi gelinlik seçen gelinlerimiz düğün günü dışında yapılacak çekim için tüllü, uçuş uçuş, mümkünse kuyruklu ikinci bir gelinlik veya elbise seçebilirler. Veee özellikle gelin saçı da düğün fotoğraflarının tüm havasını etkileyen bir detaydır. Maşası abartılmış ve çok çok özenilip şekil verilmiş gelin saçları dış çekim esnasında gelini de bizleri de zorlamaktadır. Bir taraftan doğal fotoğraflar olsun isterken, bir taraftan da bol maşalı bir saç yaptırmak olayı tamamen bozmaktadır. Aslına bakarsanız instagram sayfamız olsun, web sayfamız (www.harunarslan.com.tr) olsun veya diğer sosyal medya hesaplarımızda görüp çok beğendiğimiz düğün fotoğraflarını iyi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Orda gördüğünüz konsepti istiyorsanız gelin hanım nasıl bir gelinlik tercih etmiş, gelin saçı nasıl, gelin çiçeği nasıl veee en önemlisi size uygun mu incelemenizi öneriyoruz.
Aynı zamanda görüşmelerimiz esnasında da tüm detayları sizlerle konuşuyor ve bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Seçimleriniz konusunda deneyimlerimiz doğrultusunda yol gösterici olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle de deneyimli bir ekiple çalışmak işinizi kolaylaştıracağından sizleri de bekliyoruz 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir