please wait, site is loading

Blog

DÜĞÜN HİKAYESİ NE DEMEKTİR ?

Posted on: Haziran 11th, 2017 by harunarslan | No Comments
DÜĞÜN HİKAYESİ NE DEMEKTİR ?

DÜĞÜN HİKAYESİ NE DEMEKTİR ?

Düğün Hikayesi ne demektir?

Merhabalaaar.. Düğün çiftlerimizden telefon konuşmalarında, mesajlarda veya görüşmelerimizde sürekli duyduğumuz bir soru var.. Düğün hikayesi çıkmazı 🙂  Kimilerine göre düğün video klip çekimi, kimilerine göre sabahtan akşama kadar olan fotoğraf ve video klip çekimi olan bir tanım. Bu kafa karmaşasını ortadan kaldırmak için burdan da düğün çiftlerimize bilgi vermek istiyoruz.

Aslında isminden de anlaşılacağı gibi düğün hikayesi çekimi; düğün gününüzün hikayesini ölümsüzleştirmeyi içermektedir. Yani düğün hikayesinde kilit nokta, sabah kuaförden başlayan düğün gününüzün dış çekim sonuna kadar ölümsüzleştirilmesini içermektedir. Bu hizmete düğün klip çekimi de eklenebilir. Bu demektir ki düğün hikayesi çekimi düğün video klip çekimi değildir. Önemli olan düğün günü hikayenizin oluşturulmasıdır. Sabahtan düğün fotoğrafçısı ile kuaförde buluşulur ve gelin makyajı, gelin saçı ve gelin damat detayları fotoğraflanır ve sonra gelin ve damat ile birlikte belirlenen dış çekim mekanına geçilir. Dış çekim mekanında dış çekim gerçekleştirilir ve düğün çiftimiz salonlarına yollanır. Böylece sabahtan akşama kadar olan düğün hikayeniz oluşturulmuş olur. Eğer çiftimiz tercih ederse bu süre zarfında düğün klibi de oluşturulabilir. Aynı şekilde eğer çiftimiz talep eder ise dış mekan çekimlerinden sonra gelin çıkartma görselleri için evinize geçilir, istenmesi halinde ilk dans dahi eklenebilir. :))  Düğün fotoğrafları oluşturulurken kısa kısa videolar alınır ve 3-4 dakikalık bir düğün klibi oluşturulur. Bu pakete Video klip ile birlikte düğün hikayesi  paketi adı verilmektedir.

Harun Arslan Photography’nın dış çekim, düğün hikayesi çekimlerini ve aynı zamanda düğün video kliplerini hem web sitemizden https://www.harunarslan.com.tr, hem instagram sayfamızdan https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/?hl=tr, hem de youtube kanalımızdan https://www.youtube.com/channel/UCpet0H4h7u7B9smdJJtIcsg ulaşabilirsiniz.
Sorularınız olursa bu hesaplardan ve info@harunarslan.com.tr mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir