please wait, site is loading

Blog

EN İYİ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI ANKARA

Posted on: Ağustos 11th, 2018 by harunarslan | No Comments
EN İYİ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI ANKARA

EN İYİ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI ANKARA

EN İYİ DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI ANKARA
Harun Arslan Photography ekibi olarak Ankara düğün fotoğrafçılığı konusunda hedefimiz herzaman en iyi olmak ve en iyi Ankara düğün fotoğrafçısı olarak kalmaktır. En iyi düğün fotoğrafçısı olmak birçok yönü barındırmayı gerektirdiğinin farkındayız ve bu yüzden devamlı gelişim ve değişim halindeyiz. Ankara düğün fotoğrafçısı olarak doğru ve güzel iş yapan ekipleri yok saymadan, ama çıtayı daha yukarıda tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz.
Ankara düğün fotoğrafçılığında en önemsediğimiz konu gelin ve damadımıza ama her birine gerekli samimiyet ve özeni göstermektir. Bizim bir düğün çiftimize ayırdığımız zaman ön görüşmeden, esas görüşmeye, çekimin kurgusundan, gelinlik damatlığa kadar fikir alışverişine, düğün hikayesi çekim günü bitmek bilmeyen enerjimize, sonrasında her adımda bilgilendirmemize, her adımı onaya sunmamıza, en kaliteli düğün albümünün hazırlanmasına ve hızlı teslimata kadar uzamaktadır. Hiçbir aşamada sıkılmıyoruz, her çekim daha ilk çekimimiz gibi ama yılların deneyimiyle karşılıyoruz düğün çiftlerimizi.. Çünkü bizim düğün çiftlerimiz herşeyin en güzelini hakediyorlar …
Hizmet fiyat politikasını da düğün çiftlerimizi çok sarsmadan ama verdiğimiz hizmetin de hakkını almaya yönelik olarak belirliyoruz. Düğün çiftlerimizin dış çekim, düğün hikayesi, düğün klibi çekimleri için fiyat araştırırken dikkat etmesini istediğimiz noktalar var. İlk olarak bilinmelidir ki düğün fotoğrafçılığında belirli bir piyasa yok. Çünkü düğün fotoğraf çekimini meslek olarak değil, ek iş olarak yapan birçok kişi var. Malesef ki bu kişilere düğün fotoğraf çekimini yaptırıp, mağdur olan düğün çiftleri de olduğu için varlıklarını belli sürelerle devam ettirebiliyorlar. Yani birileri başlıyor, birileri bırakıyor ama kalitesiz hizmet bir şekilde devam etmiş oluyor. Bu sebeple beğendiğiniz düğün fotoğrafçı firmasının fiyat skalasını kıyaslarken eş düzeyde olan diğer düğün fotoğrafçı firmasının fiyatı ile karşılaştırma yapmanız gerekiyor. Düğün fotoğraf hizmeti için saydığımız tüm basamaklar, düğün fotoğraf ve düğün klibi tarzlerı, albüm kalitesi, önceki düğün çiftlerinin referansları, teslimat aşamaları gibi her detayı benzer olan düğün fotoğraf firmalarını birbiri ile kıyaslayabilirsiniz.. İnanın zaten benzer firmalar da benzer fiyatlar olacağı için istediğiniz firmaya gönül rahatlığı ile gideceksiniz. Ama çok beğendiğiniz ki o biz oluyoruz Ankara’nın en iyi düğün fotoğrafçısı ile deneyimi bile fazla olmayan herhangi bir düğün fotoğrafçısını kıyaslamaya çalışırsanız zaten o işin sonu hüsranla biter.. O yüzden tüm düğün çiftlerimizden dikkatli olmalarını rica ediyoruz. Veee unutmadan en önemli detaylardan biri de kullanılan ekipmanlar.. En iyi fotoğrafçı bile olsanız ekipmanınıza yatırım yapmıyor ve güncellemiyorsanız bu iş devam edemez. Biz Harun Arslan Photography olarak en son model fotoğraf makinalarıi lensler ile çekime geldiğimiz gibi işlem yaptığımız kartlardan, bilgisayarlara kadar alt yapı olarak da oldukça destekli bir ekibiz. O yüzden sizler de içiniz rahat bir şekilde en iyi Ankara düğün fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz. Hepinizi bekliyoruzzz :))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir