please wait, site is loading

Blog

Lavanta kokulu köy’de düğün fotoğrafçısı

Posted on: Aralık 19th, 2018 by harunarslan | No Comments
Lavanta kokulu köy’de düğün fotoğrafçısı

Lavanta kokulu köy’de düğün fotoğrafçısı

Lavanta kokulu köy düğün fotoğrafçısı yakın çevre veya köy içerisinde bulunmamaktadır. Lavanta kokulu köy için düğün hikayesi çekimleri de aynı şekildedir.
Tüm Türkiye genelinden gelin adayları sosyal medya aracılığı ile çalışmak istediği düğün fotoğrafçısını bulup genelde onlar ile organize sağlayıp çekimlerini yaptırıyorlar. Fakat Isparta ilinden gelen yerel fotoğrafçılarda olabiliyor 🙂

Çiftler açısından Ankara’dan Isparta dediğimizde gözlerinde çok büyümekte. Fakat sadece 380 Km :))  120-140 km sabit hız ile 3 saatte rahatlıkla klimalı arabanız ile varılabiliyor 🙂 Üstelik gelin saçı ve gelin makyajınız dahi bozulmadan :))
Bu arada Ankara’nın hemen hemen tüm mekanlarında fotoğraf çekimi için 150-500 tl arasında giriş ücreti  ödemeniz yerine açıkçası ayarladığımız günde çekiminizi şahane lavanta kokulu köy’de yapmamız çok daha güzel sonuçlara sebeb olacaktır. Özellikle kabarık modeller yerine daha salaş, balık veya helen model gelinlikler şiddetle tavsiyemizdir.

Lavanta kokulu köy’e giden yollar aracınız açısından şahanedir, bildiğiniz otoban ve kusursuzdur. Sadece çekim yerine vardığınız zaman köy içerisinde tek şerite düşmektedir ve köy yolları dahi mükemmeldir.

Lavanta tarlalarında gerçekleştirdiğimiz düğün fotoğraf çekimleri veya düğün hikayeleri için instagram’da çok etkiniz ve daha günceliz fakat web sitemizden çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.  Linkleri aşağıda bulabilirsiniz :))
Hoşçakalınız …

İnstagram ; https://www.instagram.com/harun.arslan.photography/
Fotoğraflar için ; https://www.harunarslan.com.tr/4802-2/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir