please wait, site is loading

Blog

Nişan için Ankara’da dış mekan fotoğraf çekimi

Posted on: Mayıs 29th, 2018 by harunarslan | No Comments
Nişan için Ankara’da dış mekan fotoğraf çekimi

Nişan için Ankara’da dış mekan fotoğraf çekimi

Nişan düğün için Ankara’da dış mekan çekimi

Ankara’da nişan çekimi denildiği zaman genelde çiftler daha uygun bütçe ile en iyi nişan fotoğraf çekimini hedeflemektedir. Nişan çiftlerimiz bazen düğün dış çekimine daha fazla bütçe ayırırız mantığı ile nişan fotoğraf çekimi için bütçeyi minimum seviyeye çekmektedirler.

Bu mantık hatalıdır. Her nişan çiftimize söylüyoruz; 400 TL dahi olsa kimse parasını çöpe atacak kadar zengin değil. Bu nedenle lütfen iyi araştırın ve pişman olmayın. Gerekirse maddi durumunuz rahatlayınca nişan çekiminizi yaptırım ama sonrasında üzüleceğiniz kişilerle çalışmayın.

İyi araştıran nişan çifti çekimlerini önemser ve bilgi sahibidir, fotoğraf çekinmek için çekinmez. Ömürlük bakacağı bir fotoğraf olsun mantığında çekilmelidir. Nişan çekimlerini yaptırmak isteyen çiftler bizi bazen şu şekilde arayabiliyorlar ;

+ ‘’ Alo, merhabalar ben nişanımız için dış çekim istiyorum ama böyle fazla büyük birşeye gerek yok. 1-2 saatlik hatıra kalması için fotoğraf çekimi istiyorum. ‘’ gibi cümle ile fiyatın düşeceğini umut eden çiftlerimiz var.

Evet bazen bazı kuaförlerden nişan için 500 , düğün olunca 1000 tl fiyat alan çiftlerin kafası karışmakta ve bunun aynısı fotoğrafçılarda da olacağını düşüp bizi aramaktadırlar. Evet bazı fotoğrafçılarda buna benzer bir fiyat oluyor nişan çekimi 600 TL içerisinde set halinde albüm teslimatı düğün için aynı set halinde albüm ile aynı hizmet 1400 TL olabiliyor. Neden ise o fotoğrafçı nişan için yaptığı fiyatı düğün olunca yapamıyor. Beyaz gelinlik giyince herşey pahalı olmamalı bence ☺

Şahsen bu duruma kendi sektörümüzce karşıyım. Biz nişan olunca da sivil olunca da düğün çekimi olunca da aynı hizmeti verip albüm kalitesi olarakta aynı kaliteli albümü sunuyoruz. Yani nişan olunca hizmetimizden fedakarlık edip arka planda 5 dk’da photoshop işi bitmiyor , nişan olunca albümü daha ucuz ve daha kalitesiz bir firmaya bastırmıyoruz. Bu sebepten ötürü emeğimiz ve giderlerimiz aynı oluyor. Nişan,kına,düğün veya Kot-gömlek ile hiç farketmez hizmetimizin fiyatları herkese aynıdır ve nişan ile düğüne göre değişiklik göstermemektedir.
Bizim açımızdan nişan çiftlerimiz de , düğün çiftlerimiz de en iyi kalitede albüm ve fotoğraf kalitesini hak etmektedirler.

Sizleri seviyoruz iyi ki varsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir